Gmina Pakosław - www.pakoslaw.pl
FILMY   KALENDARZ   GALERIA   KONTAKT
W Pakosławiu jest lato, godzina 20:37:18. [prognoza pogody]. Dziś jest Wtorek 19 września 2017, Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda     

MIASTA PARTNERSKIE
Paszowice    MoultZdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie"Łyżwinek"

- najbardziej oblegane miejsce w Pakosławiu i powiecie rawickim.


Pomimo silnych mrozów i dokuczliwego wiatru, lodowisko w Pakosławiu stało się najbardziej obleganym miejscem w Pakosławiu. Codziennie w godzinach popołudniowych, a w sobotę i niedzielę od południa do wieczora na lodzie jeżdżą dziesiątki dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Póki co mieszkańcy Pakosławia i powiatu rawickiego chętnie i tłumnie korzystają z nowego obiektu, dbając o kondycję i dobre samopoczucie.
Kto nie lubi tłumów, może wynająć lodowisko tylko dla siebie. Wystarczy uiścić kwotę 200 złotych i cała tafla lodu jest do dyspozycji zorganizowanej grupy, oczywiście wcześniej trzeba zarezerwować godzinę pobytu na lodzie.
Lodowisko, w miarę pozyskiwanych pieniędzy, wyposażać będziemy w kolejne urządzenia, w mikrofony i głośniki z muzyką, urządzenie do pielęgnacji lodu (bardzo kosztowna rolba) i bramki hokejowe.
Wzbogacimy także wypożyczalnie łyżew poprzez kolejne zakupy (są już pierwsi sponsorzy), a także suszarkę do butów. Oferujemy też ostrzenie łyżew, gdyż mamy bardzo dobrą współprace z lodowiskiem ze Żmigrodzku.
Po wizycie Marszałka Województwa Wielkopolskiego - Pana Marka Woźniaka na uroczystości otwarcia lodowiska, zdecydowanie wzrosła szansa na sfinansowanie drugiego etapu inwestycji - budowę namiotowego zadaszenia nad wielofunkcyjnymi boiskami "Orlik" i "Łyżwinkiem".
Wójt Gminy - Kazimierz Chudy
ostatnie zmiany wykonane 2012-02-06 08:22:16 przez BogumiłaDmyterko


BIP

Zbiornik Pakosław

GOPS Pakosław

Gimnazjum Pakosław

Pałac Pakosław

Stadnina Koni Golejewko

Lokalna Grupa Działania

Związek Powiatów Polskich

elektroniczna skrzynka podawczaopis stopki